Holiday Europe Operasyonları

Image copyright © Hanys - Kaynağı Görüntüle

Holiday Europe Operasyonları Başlıyor!

Onur Air'ın da ortaklarından biri olduğu Holiday Europe adlı yeni havayolu şirketi, Sofya'da Bulgar AOC'si (Air Operating Certificate) altında kuruldu ve Ağustos 2019'da 1 adet Airbus 321-200 uçağıyla uçuşlarını başlattı. Havayolu şirketinin, Eylül ayı itibariyle 7 adet Airbus A321-200 uçak filosuyla hizmet vermeye başlaması bekleniyor.

Holiday Europe, charter ve acmi hizmetleri sunarken, aynı zamanda tur operatörleri için de en rekabetçi seviyelerde esneklik sağlayarak, müşteri odaklı bir yaklaşımı benimsemekte.

Operasyonlarının büyük çoğunluğu Onur Air tarafından sağlandığı için, Onur Air Virtual Holiday Europe operasyonlarını da simüle edecek. Holiday Europe operasyonları, çoğunlukla Avrupa'da seçilen ana merkezlerden sağlanacak ve bu uçuşlara 5Q IATA kodu ile ulaşılabilecek. Bu operasyonlar aynı zamanda HES çağrı kodu ile gerçekleştirilecek. Aynı zamanda, Holiday Europe operasyonlarını gerçekleştirmekte olan A321 uçaklarının boyamaları önümüzdeki aylarda Onur Air Virtual sistemine eklenecek.

1 Ekim 2019'da Onur Air Virtual bünyesinde başlayan Holiday Europe operasyonları ile ilgili açıklamada bulunan Onur Air Virtual OCC Koordinatörü H. Özdemir, bugün itibariyle Onur Air'in işlettiği tüm gerçek Holiday Europe operasyonlarının sisteme girildiğini ve tüm rotaların CFMU doğrulamasından geçtiğini belirtti. Bu uçuşların, tıpkı gerçek Onur Air uçuşları gibi, Onur Extra üzerinde ekstra puan kazandıracağını hatırlatan Özdemir, tüm pilotlara yeni operasyonlarla keyifli uçuşlar diledi.

Hoş Geldin Holiday Europe!

Destinasyonları Görüntüle!